कहिले सम्म यस्तो ? मु*द्धा मिलाउन सरकारी वकिलले नै लिन्छन यसरी घुस !


सुनसरी । सुनसरी जिल्लाको सरकारी वलिकको कार्यालय ईनरुवाका एक जना सरकारी वकिलले वि*चौलिया मार्फत सेवाग्राहीसँग ५ हजार घु*स लिएका छन् । जनचेतना युवा समूहका अध्यक्ष कुन्दन पासवानले उक्त भिडियो खिचेर हामीलाई पठाएका छन् ।

भिडियोमा वि*चौलियाले मु*द्धा मिलाउन पैसा दिनुपर्ने बताइरहेका छन् ।वास्तवमा खसी चो*रीको मु*द्दामा दहबी नगरपालिका वडा नम्बर–६ का सदाम हुसेन, मुकेश पासवान, सोनु पासवान, अनिल यादव र गोवी यादव समातिएका थिए । पछि उनीहरुका आमाले आ–आफ्नो गर–गहना राखेर खसी मालिकलाई २२ हजार रुपैया बु*झाएका थिए ।

त्यसपछि खसी मालिकले सरकारी वकिललाई भेट्न भनेका थिए । सरकारी वकिलले एक जनाको २ हजारका दरले १० हजार रुपैयाँ मागेपछि भिडियो खिचेको कुन्दन पासवान बताउँछन्. । तरपछि ५ हजारमा कुरा मिलेको छ । अनि ती सरकारी वकिल भनिएका व्यक्तिले भित्र सीसी क्यामेरा भएकाले बाहिर नै वि*चौलियालाई ५ हजार रुपैया बुझाउन भनेका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
जनताको असली नेता गोकर्ण बिष्ट, सलुट छ गोकर्ण सर !

गुल्मी । गुल्मीको इस्मा गाउँपालिकाबाट कुलपुजाको लागि बाग्लुङ्गको निसिखोला जाँदै गरेको जीप दुर्घटना

घरघरमै पुगेर सामाजिक सूरक्षा भत्ता बितरण

धनकुटा । अहिले आर्थिक वर्ष २०७६/७७ को पहिलो चौमासिकको सामाजिक सूरक्षा भत्ता वाँड्ने

बिमानस्थलमामा नेपालले राखेको तस्विर देखेर लोभीए चिनियाँ विदेशमन्त्री वाङ यी !

काठमाडौ । चीनको राज्यपरिषद् सदस्य एवं विदेशमन्त्री वाङ यी नेपालको तीन दिवसीय औपचारिक भ्रमणमा

कृष्ण ओलीले राखे दुवै हात र खुट्टा, कृ*तिम हातले लेखे पहिलो अक्षर (भिडियो सहित)

काठमाडौं: २०१९को जनवरी १ अघिप्राय आफ्नै गाउँघरमा बाहेक अरुले बिरलै चिन्ने नाम थियो