कृष्ण ओलीले राखे दुवै हात र खुट्टा, कृ*तिम हातले लेखे पहिलो अक्षर (भिडियो सहित)


काठमाडौं: २०१९को जनवरी १ अघिप्राय आफ्नै गाउँघरमा बाहेक अरुले बिरलै चिन्ने नाम थियो कृष्ण ओली। इलेक्ट्रिक सब इन्जिनियर पढेका रुकुम सिम्लिका कृष्ण ओलीलाई २०७५ को जेठ २५ मा दाङमा क*रेन्ट लाग्यो। विद्युत प्राविधिक पढेका उनी दाङ्को तुल्सीपुरमा विद्युत विस्तारको काम गर्दै आएका थिए।विद्युत लाइन विस्तार गर्ने क्रममा उनलाई ११ हजार भोल्टेज क्षमताको क*रेन्ट ला*गेर कृष्णले सधैका लागि दुवै हात र एउटा खुट्टा गु*माउनु पर्याे । कृष्णको हात र खुट्टा जोड्नको लागि देश तथा विदेशमा रहेका नेपालीले सक्दो सहयोग गरेका छन् । त्यही साथ र सहयोगका कारण आज कृष्ण ओली हिड्न सक्ने भएका छन् ।

घरको आर्थिक अवस्था निकै कम्जोर रहेका कृष्णलाई देश तथा विदेशमा रहेका नेपालीले सक्दो सहयोग गरेका थिए ।नेपालमै खु*ट्टा राखेका कृष्ण आफ्नी श्रीमती रुपा मगर ओली सँग अहिले मुम्बईमा छन । र यहि अगस्त १४ गते कृष्णको जन्मदिन पारेर कृष्णको हात राखेका छन् । कृष्णले अहिले बायोमेट्रिक हात राखेर अभ्यास गरि रहेका छन ।कृष्णले कृ*तिम हातले पहिलो अक्षर रुपा लेखे ।कृष्णलाई कठिन परिस्थितिमा पनि बिचलित नभई रुपाले हरेक सुख दुखमा साथ दिए पछी रूपाका प्रशंसक पनि बढ्दो छन्।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
घरघरमै पुगेर सामाजिक सूरक्षा भत्ता बितरण

धनकुटा । अहिले आर्थिक वर्ष २०७६/७७ को पहिलो चौमासिकको सामाजिक सूरक्षा भत्ता वाँड्ने

यसपाली दशैंको टीकाको साइत बिहान १० बजेर ३५ मिनेटमा,

काठमाण्डौ – यसपालीको दशैंको टीकाको साइत बिहान १० बजेर ३५ मिनेटमा रहेको नेपाल

घरमा मनी प्लान्ट छ ? यसरी राखेमात्र फल मिल्छ, नत्र हुन्छ अशुभ

एजेन्सी– वास्तु शास्त्रलाई मान्ने हो भने मनी प्लान्ट अत्यन्त शुभ हो । मानिन्छ

आज कुन राशिको लागि कति शुभ ? – हेर्नुहोस् भाद्र २३ गतेको राशिफल

आज श्री शाके १९४१ बि.स.२०७६ साल भदौ २३ गते सोमबार इश्वी सन २०१९