ChannelNp Logo

खासमा के हो यो’ढिलो आयो, कडा आयो’?

प्रकाशित मिति : Sunday, June 9th, 2019 at 1:21 PMअहिले सामाजिक संजालमा ’ढिलो आयो, कडा आयो’ भन्ने डाइलग चर्चामा छ । बिशेष गरी फेसबुक र ट्वीटरमा यो बढी देख्न सकिन्छ । स्ट्याटस, ट्वीट, कम्नेट, रिप्लाई आदिमा यसको प्रयोग धेरै छ । सामाजिक संजालमा मात्र नभई बोलिचालीमा यसको चर्चा छ । अर्थात यो डाइलग भाईरल नै भएको छ ।

यो भाईरल हुनुको कारण हो अहिले बजार तताएको प्रकाश सपुतको गित ’गलबन्दी’ । युट्युबको ट्रेडिङको नम्बर १ मा रहेको गितको एउटा डाइलग हो ’ढिलो आयो कडा आयो’ ।

यो गित प्रकाश सपुत र शान्ति श्री परियारले गाएका हुन् । अभिनय भने सपुत स्वयं र अन्जली अधिकारीको छ । यो गित गाउँले परिवेशमा रातको समय रोधी बस्ने स्टाइलमा तयार भएको छ । रातको समय गाउँका मानिसहरु टर्च बालेर दोहोरी हेर्न पुग्छन । माहोल तयार भईसकेको हुन्छ । अन्तिममा सपुत पुगेर ’सुरु गरौ ’ भन्दै गित सुरु गर्छन ।

उनले सुरु गर्छन ’भेट भैयो झमक्क साँझमा, राख्छु तिम्लाई यो दिलको माझमा’ । भाका हुन्छ ’गलबन्दी, गलबन्दी च्यातियो तिम्ले तानेर, बोलाउन खोजेको आफ्नै ठानेर’ ।

यसपछि सपुत उताबाट जवाफको लागि केहि बेर पर्खनछन तर जवाफ आउदैन । यो बीचमा उपस्थित भएका अन्य बाट फकाउन नसकेको आदि डाइलग चल्छ ।